Intelligence Business Solutions
ul. Barska 15/8, 37-700 Przemyśl

O firmie

img

INTELLIGENCE BUSINESS SOLUTIONS

O firmie


Jeśli właśnie zaczynasz prowadzić działalność w Polsce, rozważasz przekazanie funkcji księgowej lub płacowej na zewnątrz lub chcesz zmienić dotychczasowego dostawcę usług, a także kiedy w związku z zakończeniem działalności potrzebujesz partnera, który poprowadzi księgi rachunkowe Twojej firmy do zakończenia jej likwidacji – z przyjemnością zaoferuje Ci rozwiązanie i ofertę cenową dostosowane do rozmiaru i specyfiki firmy.

Intellignece Business Solutions to nowoczesna kancelaria z dużym doświadczeniem. Oferujemy najwyższej jakości usługi finansowo - księgowe. Od optymalizacji kosztów, doradztwa finansowego, prowadzenia księgowości, po rejestrację działalności gospodarczej

IBS oferuje usługi księgowe dla firm JDG, spółek prawa handlowego, stowarzyszeń i fundacji, kadrowe oraz płacowe, specjalizujemy się w zatrudnianiu cudzoziemców w Polsce, przygotowujemy wnioski na dofinansowanie dla bezrobotnych oraz dla pracodawców.

Prezes zarządu Anna Studzińska zajmuje się doradztwem biznesowym, dzięki swojemu doświadczeniu oraz znajomości rynku zaufali Nam przedsiębiorcy nie tylko Ci którzy świetnie radzą sobie na rynku ale także Ci w trudnej sytuacji finansowej po to by dokonać zmian w swojej firmie i osiągać sukcesy finansowe.

Zajmujemy się także zakładaniem spółek, zmianami w KRS czy likwidacją spółek. Zakładamy JDG, konta w banku dzięki współpracy z bankami a STARTUPY są traktowani szczególnie aby w łatwy sposób mogli nauczyć się przedsiębiorczości prowadząc własną działalność.

Spółka IBS ma podpisane umowy partnerskie z dwiema kancelariami doradców podatkowych STANIEK &PARTNER oraz LTCA kancelarią prawną a także współpracuje z agentami ubezpieczeniowymi, notariuszem, agencją celną, BHP-owcem, agencją bezpieczeństwa transportu, dzięki czemu Nasi klienci mogą wiele spraw załatwiać w Naszej kancelarii.

Dzięki ciągle zdobywanym nowym umiejętnościom oraz ciągłemu kształceniu się kadry zarządzającej w przyszłości chcemy także być firmą szkoleniową ukierunkowaną na właścicieli firm oraz pracowników.

Obsługujemy:Nasz zespół


img

mgr Anna Studzińska

właścicielka kancelarii


mgr Anna Studzińska - właściciel firmy Intelligence Business Solutions - kancelaria usług księgowych.
Na swoim koncie mam kilka ukończonych szkół.

annakazienko@finanse-ibs.pl
+48 534 247 344 | +48 883 000 259
  • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - Akademia Nauk Stosowanych w Lublinie.
  • Przygotowanie pedagogiczne – Uniwersytet Warszawski.
  • Pięcioletnie technikum rachunkowości.
  • Trzyletnie studia licencjackie w instytucie Pilitologii - Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu.
  • Dwuletnie studia magisterskie na Wydziale Rachunkowość i Finanse - WSPIA Rzeszów.
  • Studia Podyplomowe Rachunkowość i Finanse Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie/Krakowska Szkoła Biznesu.
  • STUDIA PODYPLOMOWE na kierunku Doradztwo podatkowe – WSIZ w Rzeszowie.

W 2022 roku Moja osoba została przedstawiona i opisana w 8 WYDANIU Encyklopedii Osobistości Rzeczpospolitej Polskiej.

Mam na swoim koncie także wiele kursów najważniejsze z nich to: Kurs Firma od Podstaw, Specjalista ds Kadr i Płac, Gospodarka Magazynowa oraz KPIR, Europejski Kurs Informatyczny ECCC, Certyfikat Księgowego, Tytuł Inspektora Ochrony Danych, posiadam Certyfikat Księgowy nr 75480/2018.

Jestem Sygnateriuszem Etyki Zawodowej e-Rachunkowości w RP. Cechuję się uprawnieniami prawie wszystkich firm ubezpieczeniowych na rynku. Odbyłam około 200 szkoleń głównie z zakresu VAT i PIT. Posiadam dziesięcioletnie doświadczenie w branży, podczas pracy obsługiwałam już prawie wszystkie branże od firmy budowlanej po lekarzy, notariuszy itp.

Księgowość to moja pasja, ale nie tylko sama ksiegowość, fascynuje mnie doradztwo podatkowe oraz biznesowe, doradztwo w budowaniu , tworzeniu, rozwijaniu firm. Lubię pomagać ludziom którzy chcą stworzyć coś dużego co nie tylko da im pieniądze do życia ale także pozwoli na godne życie innym ludziom poprzez zatrudnianie.

Wierzę w teorię małych kroków, która mówi, że konsekwentne dążenie do celu ma więcej sensu niż przeprowadzanie rewolucji. Takie podejście ma z pewnością wpływ na wiele moich przekonań.

W Biznesie jestem zwoleniczką działań typu „inbound”/ "przychodzące", a więc bez nachalnej sprzedaży, ale w sposób przyjazny i wzbudzający sympatię klientów.:)

Jestem matką 3 dzieci 👶👶👶, osobą która dąży do celu... do spełnienia wszystkich swoich marzeń. ❤ Jeszcze taka malutka informacja - uwielbiam się śmiać, żartować i przekazywać pozytywną energię innym. Czasami też głośniej krzeczę niż się śmieje :)img

Ryszard Sobczak

Specjalista do spraw pełnej księgowości


E. spolkizoo-ibs@finanse-ibs.pl
T. +48 881 333 893

Profesjonalny księgowy z kilkunastoletnim doświadczeniem, za granicą i w kraju, operujący biegle językiem angielskim. Ambitny i wewnętrznie zmotywowany dysponujący szczególnymi umiejętnościami analitycznymi. Specjalista w zakresie planowania budżetu i prognozowania finansowego.

Jest absolwentem nie tylko Polskich szkół wyższych o kierunku finanse i rachunkowość ale także zdobył międzynarodowe kwalifikacje księgowe z "Association of Accounting Technicians" w Londynie.

Prywatnie wspaniały mąż i ojciec 😊img

mgr Marta Baran

Specjalista ds legalizacji pobytu cudzoziemców w RP


E. kadry-ibs@finanse-ibs.pl
T. +48 535 407 075

  • Pięcioletnie Technikum Ekonomii kierunek „Bankowość”
  • Trzyletnie Studia Licencjackie kierunek „ Gospodarka Regionalna i lokalna”
  • Dwuletnie studnia Magisterskie kierunek „Ekonomia usług biznesowych”

Przed rozpoczęciem współpracy w IBS zdobywała doświadczenie jako Kierownik, Technik prac biurowych, Menager. W kancelarii IBS zajmuje się kompleksową obsługą kadrowo-płacową cudzoziemców. Przygotowuje dokumenty i wnioski umożliwiające legalny pobyt i pracę cudzoziemców. Kontakt z Instytucjami Państwowymi w zakresie procedur związanych z legalizacją pobytu i zatrudniania nie jest dla niej obcy ponieważ kontrole straży granicznej są na porządku dziennym. Oprócz znajomości obsługi cudzoziemców świetnie radzi sobie w dziedzinie rozliczania kierowców.img

Oliwia Kałuska

Specjalista do spraw pełnej księgowości spółek


E. spolkizoo@finanse-ibs.pl
T. +48 535 906 520

Oliwia od zawsze interesowała się księgowością i jej marzeniem była praca na stanowisku Księgowej. Ukończyła szkołę o kierunku ekonomicznym zdobywając tytuł Technika Ekonomisty, dodatkowo w trakcie edukacji ukończyła roczny kurs pozwalający uzyskać tytuł Technika Rachunkowości. Kolejnym marzeniem jest zdobycie tytułu „Dyplomowanego Księgowego”, dlatego też dołączyła do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce w celu dalszej edukacji i rozwijania pasji.

Zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych w spółkach z o.o.. Pomimo bycia najmłodszym ogniwem w IBS jest osobą ambitną, dociekliwą, godną zaufania, gotową do pomocy i zawsze uśmiechniętą dzięki czemu łatwo nawiązuje kontakt z resztą zespołu i Klientami.

Podatek VAT i CIT nie są Jej straszne :Dimg

mgr Justyna Gaweł

Specjalista ds. pełnej księgowości spółek


E. spolki.ibs@finanse-ibs.pl
T. +48 537 404 025

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu na kierunku: Zarządzanie - magister finanse i rachunkowość- licencjat.

W kancelarii Justyna zdobyła doświadczenie w obsłudze spółek, co znaczy że pełna księgowość nie jest jej straszna. Ma bardzo dobry kontakt z klientem, jest spostrzegawcza oraz pracowita.

Ogrom chęci do pozyskiwania wiedzy, powoduje, że Justyna ciągle się rozwija i stara się być na bieżąco z nowościami podatkowymi.img

Elżbieta Daraż

Specjalista do spraw pełnej księgowości spółek


E. spolki-spolki@finanse-ibs.pl
T. +48 575 333 890

Absolwentka Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Przemyślu, ukończyła także Studia podyplomowe z rachunkowości i finansów na AKADEMII NAUK SPOŁECZNYCH I MEDYCZNYCH W LUBLINIE.

Ela od początku edukacji ukierunkowana była na księgowość dlatego też ukończyła technikum ekonomiczne a następnie ukończyła kurs podstaw rachunkowości i rachunkowości średniozaawansowanej.

Jest osobą niesamowicie samodzielną, ambitną. Nigdy nie pozwala na to aby jej pracę wykonywał ktoś inny. Świetnie radzi sobie ze swoimi obowiązkami , jest bardzo odpowiedzialnym i sumiennym pracownikiem. Bardzo lubiana przez klientów, ponieważ jest zawsze pozytywnie nastawiona i uśmiechnięta.img

Agnieszka Świst

Specjalista do spraw pełnej księgowości spółek


E. ksiegi-spolki@finanse-ibs.pl
T. +48 537 404 022

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu. Ukończyła studia licencjackie na kierunku: finanse i rachunkowość oraz studia magisterskie: zarządzanie.

W trakcie studiów pracowała m.in.: w Sądzie Rejonowym na oddziale finansowym jako pracownik biurowy – księgowość, w Banku jako pracownik biurowy oraz brała udział w różnych konferencjach związanymi z finansami.

W kancelarii jest świetnym specjalistą ds. pełnej księgowości. Obsługuje duże firmy transportowe i nie tylko z kapitałem zagranicznym oraz polskim.

Bardzo samodzielna, sumienna i dokładna w powierzonych jej zadaniach.img

mgr Monika Żywczak

Specjalista ds. uproszczonej księgowości (KPiR, Ryczałt)


faktury@finanse-ibs.pl
+48 535 404 077

Podczas pracy w kancelarii wciąż się rozwija ukończyła studia podyplomowe o kierunku Rachunkowość, finanse i system podatkowy jak również kurs podstawy rachunkowości w STOWARZYSZENIU KSIEGOWYCH W POLSCE, ponieważ Monika jest bardzo ambitną osobą nie chce swojej kariery ograniczać do uproszczonej księgowości, dąży do tego aby stać się specjalistą ds. pełnej księgowości. Z pasją realizuje wyznaczone zadania w księgowoscì. Konsekwentna i zaangażowana, lubi swoją pracę bo świetnie wpisuje się w jej umiejętności i charakter. Uczestniczka wielu szkoleń o tematyce rachunkowej. Pozytywnie nastawiona do pracy, rzetelna odpowiedzialna, gotowa do realizowania nowych zadań, dzięki czemu praca daje jej wiele satysfakcji. Pod swoją opieką ma prawie 40 firm na KPIR I RYCZAŁT.

Czas wolny spędza z rodziną. 😊img

Anna Kwaśny

Główna kadrowa


Absolwentka Polotechniki Lubelskiej na Kierunku Zarządzanie i Marketing oraz PWSZ o kierunku rachunkowość i finanse przedsiębiorstw. Wieloletni Manager Sprzedaży TUiR Warta S.A.

kadry@finanse-ibs.pl
+48 530 001 648

W 2019 r. ukończyła kurs Kadr i Płac, gdzie zdobyła tytuł Specjalisty ds kadr i płac. W Kancelarii jest niezastąpionym specjalistą ds kadr i płac.
Ania od początku naszej współpracy bardzo angażowała się przy wypełnianiu swoich obowiązków, udowadniając, że jest osobą godną zaufania.
Jest osobą, która z marszu rozwiązuje każde z powierzonych zadań. Miła, sympatyczna dzięki czemu z łatwością nawiązuje kontakt z Klientami naszej Kancelarii.
A zarazem niezwykle pomocna i koleżeńska.

Odpowiedzialna ❤ Niezastąpiona ❤ Kobieta Niezależna ❤ Matka ❤ Żona 💏 Nasz Kadrowy Skarb ❤Intelligence Business Solutions


Rzetelność, sprawność oraz tajemnica

informacji to najważniejsze wyznaczniki

naszej kancelarii

Podpisując umowę współpracy zyskujesz pewność,że Twoja firma spełni wszystkie obowiązki wobec urzędów, a Ty zyskujesz spokój i komfort ponieważ pracownicy kancelarii przypomną Tobie o wszystkich ważnych terminach i obowiązkach.