Intelligence Business Solutions
ul. Barska 15/8, 37-700 Przemyśl

Blog

img
O SOBIE
22/08/2018r. 21:58

MOŻE TROSZKĘ O SOBIE! KIM JESTEM

MGR ANNA STUDZIŃSKA-KAZIENKO-WSPÓŁWŁAŚCICIEL FIRMY INTELLIGENCE BUSINESS SOLUTIONS, kancelaria usług księgowych.

NA SWOIM KONCIE MAM KILKA UKOŃCZONYCH SZKÓŁ.

  • Pięcioletnie technikum rachunkowości.
  • Trzyletnie studia licencjackie w instytucie Pilitologii -Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu.
  • Dwuletnie studia magisterskie na Wydziale Rachunkowość i Finanse- WSPIA Rzeszów.
  • Studia Podyplomowe Rachunkowość i Finans UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KRAKOWIE/Krakowska Szkoła Biznesu.

Obecnie Studia Podyplomowe kierunek DORADZTWO PODATKOWE.

Mam na swoim koncie także wiele kursów najważniejsze z nich to: KURS FIRMA OD PODSTAW, SPECJALISTA DS KADR I PŁAC, GOSPODARKA MAGAZYNOWA ORAZ KPIR, EUROPJSKI KURS INFORMATYCZNY ECCC, CERTYFIKAT KSIĘGOWEGO, TYTUŁ INSPEKTORA OCHRONY DANYCH,

JESTEM SYGNATARIUSZEM ETYKI ZAWODOWEJ W RACHUNKOWOŚĆI w RP. Odbyłam około 100 szkoleń głównie z zakresu VAT i PIT. Posiadam siedmioletnie doświadczenie w branży, podczas pracy obsługiwałam już prawie wszystkie branże od firmy budowlanej po lekarzy, notariuszy itp.

Księgowość to moja pasja, ale nie tylko sama ksiegowość, fascynuje mnie doradztwo podatkowe oraz biznesowe, doradztwo w budowaniu , tworzeniu, rozwijaniu firm. Lubię pomagać ludziom którzy chcą stworzyć coś dużego co nie tylko da im pieniądze do życia ale także pozwoli na godne życie innym ludziom poprzez zatrudnianie.

Wierzę w teorię małych kroków, która mówi, że konsekwentne dążenie do celu ma więcej sensu niż przeprowadzanie rewolucji. Takie podejście ma z pewnością wpływ na wiele moich przekonań.

W Biznesie jestem zwoleniczką działań typu „inbound”/ "przychodzące", a więc bez nachalnej sprzedaży, ale w sposób przyjazny i wzbudzający sympatię klientów.:)

Jestem żoną i matką 3 dzieci. Jestem osobą która dąży do celu...do spełnienia wszystkich swoich marzeń. :)
JESZCZE TAKA MALUTKA INFORMACJA UWIELBIAM SIĘ ŚMIAĆ, ŻARTOWAĆ I PRZEKAZYWAĆ POZYTYWNĄ ENERGIĘ INNYM. CZASAMI TEŻ GŁOŚNIEJ KRZYCZĘ NIŻ SIĘ ŚMIEJĘ :)


WRÓĆ DO BLOGA

Intelligence Business Solutions


Rzetelność, sprawność oraz tajemnica

informacji to najważniejsze wyznaczniki

naszej kancelarii

Podpisując umowę współpracy zyskujesz pewność,że Twoja firma spełni wszystkie obowiązki wobec urzędów, a Ty zyskujesz spokój i komfort ponieważ pracownicy kancelarii przypomną Tobie o wszystkich ważnych terminach i obowiązkach.