Intelligence Business Solutions
ul. Barska 15/8, 37-700 Przemyśl

Blog

img
O SOBIE
23/08/2018r. 08:57

MGR SABINA MAJKA-WSPÓŁWŁAŚCICIEL FIRMY INTELLIGENCE BUSINESS SOLUTIONS,
kancelaria usług księgowych.

Z wykształcenia jestem ekonomistką . Ukończyłam studia licencjackie kierunek Rachunkowość i Finanse. Studia magisterskie na Uniwersytecie Rzeszowskim wydział Ekonomii. Ukończylam kurs oraz uzyskałam tytuł zawodu INSPEKTORA OCHRONY DANYCH.

JESTEM SYGNATARIUSZEM ETYKI ZAWODOWEJ W RACHUNKOWOŚCI W RP. Odbyłam szkolenia z zakresu VAT I PIT.

Posiadam doświadczenie w zakresie obsługi firm na stanowisku specjalista d/s kadr i płac, oraz na stanowiska analityka finansowego gdzie do moich obowiązków należało: Uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu lub planu wieloletniego, kontrola realizacji powyższych planów, sporządzanie raportów i analiz finansowych, analiza rentowności produktu, regionu, kategorii itp., kontrola kosztów, współpraca z działem księgowości. Na stanowisku analityka finansowego byłam samodzielnym pracownikiem w dziale kontrolingu. Osobą pełniącą rolę pod nadzorem kontrolera finansowego i dyrektora finansowego czynnie uczestniczyłam w przygotowaniu budżetu i kontroli jego realizacji.

Branża ksiegowości bardzo mnie interesuje, kontakt z klientem pomoc w rozwijaniu firmy, ale nie tylko rownież dział analiz. W swojej pracy dążę do usprawnienia działania przedsiębiorstw, szczególnie działu finansowego.

Prywatnie lubie podróże, dobrą lekturę oraz spędzanie czasu z rodziną.

JESTEM ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA DZIĘKI CZEMU CI KTÓRZY SPĘDZAJĄ ZE MNĄ CZAS SPĘDZAJĄ GO MIŁO.


WRÓĆ DO BLOGA

Intelligence Business Solutions


Rzetelność, sprawność oraz tajemnica

informacji to najważniejsze wyznaczniki

naszej kancelarii

Podpisując umowę współpracy zyskujesz pewność,że Twoja firma spełni wszystkie obowiązki wobec urzędów, a Ty zyskujesz spokój i komfort ponieważ pracownicy kancelarii przypomną Tobie o wszystkich ważnych terminach i obowiązkach.