Intelligence Business Solutions
ul. Barska 15/8, 37-700 Przemyśl

Blog

img
NASZE ATUTY
26/09/2018r. 23:16
Szerokie spektrum świadczonych przez nas usług doradztwa podatkowego pozwala nam wychodzić naprzeciw oczekiwaniem różnorodnych grup podatników -dużych podmiotów, małych przedsiębiorców, osób fizycznych. Jesteśmy ukierunkowani na kompleksowe rozwiązywanie zagadnień podatkowych i ekonomicznych.

Nasza wiedza i 8-letnie doświadczenie są gwarantem Państwa pewności, spokoju i bezpieczeństwa. Celem działań podejmowanych na rzecz naszych Kontrahentów jest zminimalizowanie obciążeń podatkowych, przy jednoczesnej gwarancji i zgodności podejmowanych działań z obowiązyjącymi przepisami prawa. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta i przedstawianego nam problemu podatkowego. Oferujemy kompleksową ocenę każdego problemu oraz niestandardowe rozwiązanie.

W przypadku podpisania Umowy o stałej współpracy do obsługi Państwa firmy zostanie wyznaczony stały zespół specjalistów zajmujacych się poszczególnymi tytułami podatkowymi. W ramach Umowy klient ma możliwość uzyskania na bieżąco telefonicznych lub bezpośrednich konsultacji w sprawach podatkowych, a w razie bardziej złożonych zagadnień także otrzymania pisemnej odpowiedzie-konsultacji na zadane pytanie.

OFERUJEMY WIĘCEJ NIŻ ZWYKŁE USŁUGI KSIĘGOWE.


WRÓĆ DO BLOGA

Intelligence Business Solutions


Rzetelność, sprawność oraz tajemnica

informacji to najważniejsze wyznaczniki

naszej kancelarii

Podpisując umowę współpracy zyskujesz pewność,że Twoja firma spełni wszystkie obowiązki wobec urzędów, a Ty zyskujesz spokój i komfort ponieważ pracownicy kancelarii przypomną Tobie o wszystkich ważnych terminach i obowiązkach.