Intelligence Business Solutions
ul. Barska 15/8, 37-700 Przemyśl

Blog

img
POWITANIE
11/08/2018r. 21:29

To pierwszy wpis na Naszym nowym blogu, chciałybyśmy więc napisać trochę o tym, czego możesz się spodziewać, jeśli zechcesz go obserwować. Blok został założony po to by każdy z Was , a mamy na myśli ludzi z pasją do księgowości znalazł tu coś dla siebie. Będziemy informować o nowych przepisać, nadchodzących zmianach, ciekawostkach z branży finansów jak również o nadchodzących szkoleniach. Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi wpisami proponuję, abyś polubił na Facebooku fanpage INTELLIGENCE BUSINESS SOLUTIONS.

Profil na FB powstał, krótko po tym jak założyłyśmy firmę, jednak teraz chciałybyśmy, aby strona stała się fanpage’m Bloga. Dlatego zamiast mnożyć byty poprzez zakładanie kolejnych stron na Facebooku, postanowiłyśmy wykorzystać profil na FB , który ma już swoją historię i swoich obserwatorów. Zapraszamy więc do polubienia, czytania i komentowania! A jeśli spodoba wam się ten blog lub któryś z wpisów, będziemy wdzięczne, jeśli podzielisz się linkiem do niego ze znajomymi (choćby za pośrednictwem Facebooka).


WRÓĆ DO BLOGA

Intelligence Business Solutions


Rzetelność, sprawność oraz tajemnica

informacji to najważniejsze wyznaczniki

naszej kancelarii

Podpisując umowę współpracy zyskujesz pewność,że Twoja firma spełni wszystkie obowiązki wobec urzędów, a Ty zyskujesz spokój i komfort ponieważ pracownicy kancelarii przypomną Tobie o wszystkich ważnych terminach i obowiązkach.