Szerokie spektrum świadczonych przez nas usług doradztwa podatkowego pozwala nam wychodzić naprzeciw oczekiwaniem różnorodnych grup podatników -dużych podmiotów, małych przedsiębiorców, osób fizycznych. Jesteśmy ukierunkowani na kompleksowe rozwiązywanie zagadnień podatkowych i ekonomicznych.

Nasza wiedza i 8-letnie doświadczenie są gwarantem Państwa pewności, spokoju i bezpieczeństwa. Celem działań podejmowanych na rzecz naszych Kontrahentów jest zminimalizowanie obciążeń podatkowych, przy jednoczesnej gwarancji i zgodności podejmowanych działań z obowiązyjącymi przepisami prawa. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta i przedstawianego nam problemu podatkowego. Oferujemy kompleksową ocenę każdego problemu oraz niestandardowe rozwiązanie.

W przypadku podpisania Umowy o stałej współpracy do obsługi Państwa firmy zostanie wyznaczony stały zespół specjalistów zajmujacych się poszczególnymi tytułami podatkowymi. W ramach Umowy klient ma możliwość uzyskania na bieżąco telefonicznych lub bezpośrednich konsultacji w sprawach podatkowych, a w razie bardziej złożonych zagadnień także otrzymania pisemnej odpowiedzie-konsultacji na zadane pytanie. 

OFERUJEMY WIĘCEJ NIŻ ZWYKŁE USŁUGI KSIĘGOWE.